רובי

אברהם שלום! לאחר עבודה של בסך הכל ארבעה חודשים, אנחנו כבר רוצה להודות לך בכל פה. הגענו סקפטיים מאוד. כבר עברנו מספר תהליכי ייעוץ להתנהלות הכלכלית של הבית והמשפחה, ולא ראינו ברכה באף אחד מהם. והנה, לאחר סה"כ ארבעה חודשים (!!), אנחנו מרגישים במקום אחר לגמרי. זו לא רק התקווה שבלב - אלא גם המספרים האוביקטיביים! אנחנו מרגישים שבאופן נדיר וייחודי אתה מצליח להבין לכל אורך הייעוץ בדיוק היכן אנחנו נמצאים, מה נכון לאמר לנו, וכיצד אתה ממליץ לפעול . עם כל אחד מאיתנו באופן נפרד, ועם שנינו כזוג. נדמה לי שחלק מההצלחה האדירה שלך בליווי הייתה העובדה שהפשלת שרוולים והצעת גם ללוות את העסק שלי. בתוך שלושה חודשים גדלו ההכנסות מהאגף המרכזי של העסק ב50%!! גם בחלק העסקי עברתי בעבר מספר תהליכים של קוצ'ינג. אף לא אחד מהם הצליח ברמה כזו. מה שמייחד את העבודה איתך הייתה ההתייחסות המיידית לעולם המעשי התכליתי, ושוב, ההבנה המעמיקה שגילית באופן מהיר כל כך לצרכי העסק, ייחודיותו והנתיבים בהם הוא יכול להתפתח. אשרינו שזכינו ותודה מקרב לב.

 

יחיאל אמיתי
אמיתי דיגיטל

"מדהים איך עם עצות נכונות, אפשר לחסוך ולהרוויח עוד אלפי שקלים בכל חודש ! ללא ספק הליווי והייעוץ של אברהם לוי גרמו לעסק שלי להמריא בגדול"

דודי

רציתי להודות לך באופן מיוחד, על הייעוץ שנתת לי. באתי לפגישה אתך עם רעיון גדול. בנית איתי יד ביד, תוכנית עתידית שחזקה אותי מאוד. הרעיון הגדול מהר מאוד קיבל צורה והשתכלל! העבודה המסורה שלך עשתה לי הרבה סדר. חיזקת אצלי את הנקודות שצריכות חיזוק, נתת דגש על הנקודות הנכונות, במה להשקיע יותר, במה פחות. מהפגישות יצאתי עם מוטיבציה גבוהה, ועם תחושה הרבה יותר טובה לאן ללכת. מה לעשות, מה השלב הבא. בתהליך אתך, הרעיון קיבל מהר מאוד צורה. תודה על האמפטיה בי וברצון שאני מביא, ההזדהות הגדולה עם העניין, ובמיוחד על המסירות הרבה והאכפתיות.

נורית
רמת גן

אנו מבקשים להודות לאברהם לוי מעומק הלב. על הסיוע, נכונות, מקצועיות, אדיבות ועידוד שהוענקו למשפחתנו בתהליך השיקום הכלכלי של משפחתנו. לפני כשנה התחלנו במסע, לא היינו כל כך אופטימיים ודי מיואשים. לאחר תהליך שבו למדנו בניית תקציב משפחתי, מעקב אחר חשבונות, הוצאות והכנסות, וכמובן לקיחת אחריות, הצלחנו להתגבר על כל האתגרים הקשים שעמדו בפנינו - פיגורים במשכנתא, חובות לחברות האשראי ולבנקים. כיום אנו עומדים במקום אחר לגמרי ביתרת זכות ובמודעות ואחריות כלכלית. מה שתרם גם לאחדות המשפחתית. על כל אלה - הערכתנו ותודתנו.

משה

המצב בתחילה היה לא פשוט. מיד לאחר החתונה התחילו להצטבר החובות - בעיקר בגלל התנהלות כלכלית כושלת - אי ידיעה אמיתית לנהל כסף.במהלך הזמן החובות הצטברו עוד ועוד כל מי שיגיד שיכול הוא להבריא ברגע - לא יותר משקרן האיש ההוא. ההבראה הכלכלית כמוה כהבראה ממחלה ממארת שרק מתפשטת ומתפשטת - תחילה יש צורך להבין את הבעיה ולאחר מכן להתחיל לעצור אותה ולבסוף לטפל בה - בדיוק מה שעשינו. אתה לא הולך לבד! על כן, זה מסייע רבות בתהליך השיקומי שיש לך יד מכוונת ויכולת לשאול את השאלות הנכונות בזמן הנכון. ולא בדיעבד ולא "יחזרו אליך". אנחנו ממליצים לכל משפחה עם קשיים כלכליים כאלה או אחרים, קטנים כגדולים לפנות ולהתייעץ - אין חכם כבעל ניסיון! העבודה לא רק מוציאה מהברוך, אלא נותנת לדייג חכה - לא עוד להסתמך על ההורים/חברים/בנקים ועוד מרעין בישין, אלא בכוחות עצמי בלבד, אני והקב"ה יד ביד. תודה בראש ובראשונה לבורא עולם, ולאברהם לוי הי"ו.

יוסי
בקעת הירדן

"עדכונים: בשעה טובה בנינו בית חוצמזה השנה"ל הקרובה אהיה מחנך בבי"ס, בנוסף לעבודה הקיימת. תודה רבה על על הדחיפה והעידוד"

משפחת 'ש'
ירושלים

" שלום אברהם, מה שלומך? אצלנו ב"ה בסדר. מתייצבים. אתמול היינו בבנק לפתוח תוכנית חסכון קטנה. הם מרוצים מהחשבון שלנו... חשבתי שתשמח להתעדכן. ולדעת שיש שכר לפעולתך... תודה רבה! "